BOXER & ROTOR
TADEUSZ PAWLAK    i    RYSZARD GLEN
Specjaliści BMW R75, Zündapp KS 600 i 750

TROPEM KŁAMSTWA

Tadeusz Pawlak

Fragment opisu z Allegro:

„przedmiotem aukcji jest motocykl ( … ), w którym silnik restaurowała renomowana firma Tadeusza Pawlaka i Ryszarda Glena”

Do tego dołączono zdjęcia przedstawiające bardziej lub mniej uporządkowane elementy wzmiankowanego motocykla. W cytowanym fragmencie prawdzie odpowiada jedynie to, że firma Tadeusza Pawlaka i Ryszarda Glena jest firmą renomowaną. Reszta była kłamliwym nadużyciem.

Na nasze stanowcze żądanie, wystawiający natychmiast zmienił treść opisu i nie twierdził już, ze Pawlak i Glen przyłożyli rękę do remontu.

Zdarzenie to ma dla nas bardzo pozytywny wydźwięk albowiem świadczy, że zlecenie naszej firmie remontu motocykla jest aktem nobilitującym, przy tym niewątpliwie podnoszącym bardzo jego wartość.

Drodzy Motocykliści, musicie sobie zdać sprawę, ze nie wszystkie przypadki oszustwa jesteśmy w stanie wyłapać. Natomiast Wy, w każdym przypadku, gdy oferujący motocykl informuje, że remontu dokonała firma Boxer&Rotor, możecie nawiązać z nami kontakt. Nie naruszając dóbr osobistych sprzedającego (chronionych ustawowo prawem) postaramy się skonfrontować z rzeczywistością informacje przekazywane przez niego.

Podobna nieuczciwość występuje również w przypadku składania posiadaczom motocykli ofert wykonania remontu podzespołów (silnika, skrzyni biegów, etc.) na bazie tych samych czyli identycznych jak części firmy Boxer&Rotor ale taniej. I nie chodzi o to, że w tym przypadku tańszą będzie tylko robocizna.

Pragniemy z cała mocą podkreślić, że oferowane przez nas części do motocykli BMW R75, Zündapp KS 750 i KS 600 są produktami naszej firmy. Wykonane na naszych maszynach, na podstawie oryginalnych rysunków lub wykonanej na nasze potrzeby dokumentacji technicznej, gwarantują doskonałą jakość.

Nie jesteśmy handlarzami zaopatrującymi się w części w krajach leżących na południe lub na wschód od nas.

Dla nich najistotniejszym motywatorem jest tylko zysk bez oglądania się na jakość.

Wiemy, że nasze produkty mają opinię „mercedesów” wśród części oferowanych na rynku i ich wysoka cena jest adekwatna do ich świetnej jakości, dlatego, gdy ktoś twierdzi, że może zaoferować te same części co firma Boxer&Rotor po, niższych od naszych cenach, wierutnie kłamie.

On tylko dla nadania pozorów, kupuje u nas jakąś część, w resztę zaopatruje się gdzie indziej a swego klienta oszukuje, twierdząc, że wszystkie pochodzą od nas. W ten sposób dostarcza tanie, złej jakości elementy, wystawia wysoki rachunek a różnicę w cenie zagarnia dla siebie.

ZDJĘCIA

 

VIDEO

WIĘCEJ FILMÓW